Napisali o nas
Produkt bardzo uzyteczny oraz zabawny!!! ~Antos - 31.10.2011, 13:06
Lampka rewelacja :) jest rzucana, turlana, przytulana i wszystko dzielnie znosi. Światło w sam raz i do spania przy nim i do załatwiania wszelkich spraw wokół Małego Człowieka :) ~emila - 19.03.2014, 23:10
Bardzo dobra jakość zamówionego produktu ~Barbara - 19.11.2014, 13:55
[ wszystkie opinie ]

Cocomilo

U podstaw firmy Cocomilo leży troska o dzieci i pasja do tworzenia dla nich wyjątkowych rzeczy, które będą jednocześnie służyły do zabawy oraz pozytywnie wpływały na ich zdrowie. Niemniejszą rolę odgrywa tu również troska o środowisko i wychowanie dzieci w świadomości ekologicznej. Cocomilo łączy tradycję Dalekiego Wschodu z nowoczesną formą. Wyjątkowy design poduszek dla dzieci to owoc przyjaźni i współpracy z Magdaleną Popovics, która czerpie inspirację z obrazków swojej córki Nadziejki, zatem poduszki można śmiało powiedzieć, są stworzone przez dzieci dla dzieci, dlatego są tak wyjątkowe.

Każdy z produktów Cocomilo to małe dzieło sztuki wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół, z materiałów i dodatków posiadających odpowiednie certyfikaty. Wszystkie produkty Cocomilo są wyprodukowane w Polsce. Wszystkie produkty przeszły także pozytywnie testy najbardziej wymagających użytkowników – dzieci.

Wszystkie produkty wypchane są łuskami gryczanymi. Materace, poduszki i siedziska zachowują się inaczej od tych znanych nam na co dzień. Nie zapadają się pod ciężarem naszego ciała, nie sprężynują, są bardzo solidnym podparciem dla nas, a jednocześnie kształtują się pod naszym ciałem jak piasek na plaży, odciążając tak wrażliwe rejony jak kark i kręgosłup.

W skład łuski gryczanej wchodzi wiele wartościowych substancji, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie:
Zapewnia odpowiednie dotlenienie kory mózgowej
Wypełnienie z łuski gryczanej jest hipoalergiczne
Neutralizuje działanie szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego wytwarzanego przez prawie wszystkie urządzenia w domach oraz promieniowania żył i cieków wodnych
Ponadto łuski nie przewodzą ciepła, więc poduszki nie nagrzewają się jak zwykłe poduszki. W poduszce ciągle przepływa powietrze dlatego wilgoć nie gromadzi się przy głowie. Mówi się o niej więc, że ma właściwości antypotowe.

Asortyment Cocomilo w naszym sklepie:

Zobacz koniecznie:

Ostatnio dodane produkty Cocomilo w naszym sklepie

 
[zamknij]

Nie przeglądałaś(eś) jeszcze żadnych produktów.

[zamknij]