Napisali o nas
Sympatyczny i profesjonalny kontakt. Spódniczka bardzo atrakcyjna, szybka dostawa dziękuje i GORĄCO POLECAM:) ~Kasia - 13.02.2013, 21:07
Wszystko w jak najlepszym porządku, szybka realizacja i dostawa zamówienia. Polecam ~Joanna - 03.05.2013, 12:50
Błyskawiczna przesyłka, towar zgodny z opisem.Dziękuję i polecam. ~Ania - 01.07.2013, 13:52
[ wszystkie opinie ]

Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego MaBaby.pl

 1. Właścicielem sklepu internetowego MaBaby.pl jest firma MaBaby z siedzibą: 02-776 Warszawa, ul. Nowoursynowska 153b/25.
 2. Zamówienie w Sklepie Internetowym MaBaby.pl może złożyć każda osoba, która ukończyła 18 lat.
 3. Zamówienia w sklepie można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 4. Przedmiotem sprzedaży są produkty wymienione w ofertach przedstawionych na stronach Sklepu Internetowego w chwili składania zamówienia.
 5. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie sklepu.
  Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia formularza zamówienia.
  Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
 6. Sklep MaBaby.pl w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia, lub braku produktu w magazynie z przyczyn losowych.
 7. Dostawy odbywają się na terytorium całego kraju, a realizacja zamówienia jest uzależniona od jego dostępności. O dostępności świadczy informacja na stronie produktu. W przypadku produktów na zamówienie, informujemy klienta o przewidywanym terminie realizacji zamówienia.
 8. Zamówienia złożone w naszym sklepie realizowane są w terminie 1 dnia roboczego, od momentu wpływu przelewu na nasze konto. W szczególnych przypadkach termin może się wydłużyć.
 9. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego MaBaby.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
 10. Sklep Internetowy MaBaby.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
  Każda transakcja potwierdzana jest fakturą VAT (na życzenie klienta) lub paragonem.
 11. Zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie dostarczony do sklepu w oryginalnym, nieuszkodzonym fabrycznym opakowaniu, z kompletną jego zawartością (nie tylko samo urządzenie, ale również wszelkie inne dołączone akcesoria, instrukcje i dokumenty). Zwracany towar i dołączone do niego akcesoria nie mogą nosić śladów używania.
 12. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z MaBaby.pl za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.
 13. Każdy zakupiony towar w naszym Sklepie jest fabrycznie nowy. Produkty posiadają gwarancję producenta, której podstawą jest dowód zakupu.
  Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów (Dz.U.z 2000r Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w stanie niezmienionym (w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania) wraz z PARAGONEM. Nieodesłanie paragonu będzie skutkować nieprzyjęciem zwrotu. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu całkowitych kosztów dostawy, nastąpi w terminie 10 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
 14. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez MaBaby.pl danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883.
 15. W chwili złożenia zamówienia lub zakładając konto, klient akceptuje niniejszy regulamin.

« powrót do: Pomoc
 
[zamknij]

Nie przeglądałaś(eś) jeszcze żadnych produktów.

[zamknij]